Çikolata Üretimi ve Çikolata Fabrikamız

Çikolata Fabrikamız

Kahve Dünyası’nın taze ve leziz çikolataları, Kahve Dünyası grup şirketlerinden Altınmarka ve Detay Gıda çikolata fabrikalarının güçlü tesislerinde üretilmektedir.

Çikolatalar

Kahve Dünyası’nın grup şirketi olan Altınmarka 1992 yılında Hadımköy’de kurulmuş, 2005 yılında endüstriyel çikolata üretimine başlamıştır. Uzman çikolata üretimi, dünyanın en modern teknolojisi ile donanmış üretim hatlarında gerçekleşmektedir. Yıllık 160.000 ton kapasite ile Altınmarka, dünyanın ikinci en büyük endüstriyel çikolata üreticisidir. Altınmarka fabrikası temizleme, kavurma, değirmenler, konçlama, refining, presler ve paketleme gibi ana birimlerden oluşan, modern teknoloji ile donatılmış komple üretim hattına sahiptir.

Çikolatalar

BRC, ISO 22000, ISO 9001 Kalite ve Gıda Güvenliği ve ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasyonlarını da kapsayan Altınmarka yönetim sistemleri, en üst nitelikte “birinci hasat” çekirdek ithalatından başlamak üzere; üretim, paketleme, depolama ve nakliyat süreçlerini kapsayan tüm aşamalarda tavizsiz gıda güvenliği ve uluslararası hijyen standartları sağlayarak sürekli denetim ve kontrollerle ürünlerin en kaliteli şekilde ulaşmasını güvence altına almaktadır.

Çikolatalar

Her yıl uzman personellerimiz Gana ve Fildişi’ne giderek ürünleri yerinde incelemektedir. Naturel ve alkalize olmak üzere kakao tozları, kakao yağları, kakao likörü Altınmarka fabrikamızda üretilip daha sonra Detay Gıda fabrikamıza ulaşmaktadır.

Çikolatalar

Yüksek üretim kapasitesine ve esnek üretim imkânlarına sahip olan Kahve Dünyası’nın diğer grup şirketi Detay Gıda, 2008 yılında kurulmuştur. Detay Gıda, Esenyurt, Çorlu ve Çatalca’da olmak üzere üç fabrikada üretim gerçekleştirmektedir.

Çikolatalar

Detay Gıda’nın üretim tesisleri tam otomatik ve bilgisayar kontrollü sistemlerden oluşmaktadır. Yeni nesil çikolata üretim teknolojisi ve müşteri beklentilerini karşılamak adına yapılan özel üretimler, Detay Gıda’ya seri üretimde butik bir yaklaşım kazandırmaktadır.

Spesiyal, trüf , bar, kaplamalı çikolatalar yanı sıra kuvertür, para/damla gibi bir çok çikolata çeşitlerinin üretimine imkan sağlayan ayrı üretim sistemleri ve çikolata ustalarımızın sanatını yansıttığı özel koleksiyon spesiyaller, Detay Gıda’ya çikolata üretimindeki ekspertizini kazandırmaktadır.

Çikolatalar

Kahve Dünyası’nda; Altınmarka ve Detay Gıda’nın uzmanlığıyla kalite standartları en üst seviyeye taşınmış ürünlerimizi, mağazalarımızda günlük olarak ürettiğimiz el yapımı ve tamamen doğal çikolataların oluşturduğu zengin menüyle bir araya getirerek, değerli misafirlerimizin beğenisine keyif ve güvenceyle sunmaktayız.

Deneme

Product Images

ŞİFREMİ UNUTTUM

Aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak yeni şifrenizin ilgili e-mail adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum
E-Mail Adresiniz
ŞİFREMİ SIFIRLA