Dondurma ve Unlu Mamüller Fabrikamız

Dondurma ve Unlu Mamuller FabrikamızDondurma ve Unlu Mamuller FabrikamızDondurma ve Unlu Mamuller Fabrikamız

Kahve Dünyası’nın dondurma ve unlu mamuller grubu ürünlerinin üretim tesisi olan Kemerburgaz’daki fabrikamız 2011 yılında faaliyete geçmiştir.

Tazelik ve yüksek kalite misyonu ile özenle kurulan fabrikamız, günlük üretim ve sevkiyat düzenine göre dizayn edilmiştir. 3000 m2 alan üzerine kurulmuş olan fabrikamız üç ana üretim alanı için tasarlanmıştır. Dondurma üretimi, unlu mamul üretimi ve fırın bölümü yer almaktadır.

Unlu mamul ve ekmeklerimiz pişmemiş-dondurulmuş, yarı pişmiş-dondurulmuş olmak üzere hazırlanıyor. Endüstriyel dondurma ve ekmek üretiminden farklı olarak doğal bir reçete ve güvenilir bir proses ile üretim yapılıyor.

Dondurma

Dondurma11 çeşitten oluşan Kahve Dünyası dondurmaları, endüstriyel üretimden uzak, tamamen ev yapımı tarzında üretilmektedir. Bu sayede dondurmayı dondurma yapan tüm lezzet faktörleri en üst düzeyde sağlanmaktadır. Tedarik edilen hammaddeler beklemeden üretime alınır. Üretilen dondurmalarımız mağazalara direk sevk edilir ve üretimden çok kısa bir süre sonra servise sunulur.

Unlu Mamül

Unlu mamülKahve Dünyası pastalarının lezzeti tamamen el yapımı tarzında üretilmesinden kaynaklanmaktadır. Annelerimizin mutfağından çıkan lezzetler gibi, ürünlerimizin her bir diliminde, her bir parçasında ayrı bir emek ve özen gizlidir. Artan talepleri yüksek kalite standartları ile karşılamamızın ana sebebi, çalışanlarımızın ürünleri her gün aynı tutku, özen ve bağlılıkla hazırlamalarındandır. Unlu mamul bölümümüzde 50 çeşitten fazla ürün üretilmektedir.

Fırın Bölümü

Fırın bölümüSandviçlerimizin çıtır ekmeği, kruvasan ve diğer ürünlerin pişirildiği üretim alanında Avusturya’dan alınmış bir hat bulunmaktadır. Fırın bölümü, özel fırınlar, mikser, açma makinesi, şekillendirici gibi tam donanımlı bir yapıya sahiptir. Bu alanda devamlı olarak ArGe çalışmaları sürdürülmekte olup her zaman en iyisine ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Kalite Kontrol

Kalite kontrolÜretilen tüm ürünlerimiz ve kullandığımız tüm hammaddeler, düzenli olarak kendi laboratuvarlarımızda teste tabi tutulur. Her gün yapılan testler sonucu kalite güvence departmanımız büyük bir titizlikle incelemelerini yapmaktadır.

Deneme

Product Images

ŞİFREMİ UNUTTUM

Aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak yeni şifrenizin ilgili e-mail adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum
E-Mail Adresiniz
ŞİFREMİ SIFIRLA