Kahve Üretimi ve Kahve Fabrikamız

Kahve FabrikamızKahve Fabrikamız

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır

İçtiğiniz kahvenin lezzeti kadar fincanınıza güvenle gelmesi de bizim için önemli. Kahve Dünyası olarak, kendi üretimimiz olmayan hiçbir malzemeyi kullanmıyoruz. Son teknolojiye sahip tesislerimizde, en kaliteli malzemeleri en hijyenik şekilde işliyor ve her aşamasında defalarca kontrolden geçiriyoruz. Yani, keyifle yudumlanan kahveniz tarladan fincana kadar güvencemiz altında.

Çekirdekten yetişen bir kahve kültürü

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdekleriyle hazırladığımız kahvelerimizi özenle kavuruyor, aroma ve tazeliğini hep koruyoruz. Tüm kahvelerimizin tadı, işte bu özen ve uzmanlıktan geliyor.

En iyi kahve çekirdeklerini usta ellerle topluyoruz.

En iyi kahve çekirdeklerini usta ellerle topluyoruzSize en iyi kahveyi sunmak için dünyanın önde gelen kahve üreticileriyle çalışıyoruz. Brezilya, Kolombiya, Guatemala, Kosta Rika ve Kenya gibi dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen, kendine has aroması ve karakteristik özellikleri olan yöresel kahve çekirdeklerini özenle topluyoruz. Hatta üretimi daha zor olan, ancak büyük lezzet üstünlüğü sağlayan en iyi Arabica kahve çekirdeklerini özellikle tercih ediyoruz.

Kahve eksperlerimizin kontrolünde harmanlıyoruz.

Kahve eksperlerimizin kontrolünde harmanlıyoruzEksperlerimiz tarafından dünyanın birçok ülkesindeki tarlalardan seçilen kahve çekirdeklerini üretime almadan önce Kalite Güvence Birimimiz tarafından laboratuvar analizlerinden geçiriyoruz. Ve gerçekten fincanınıza ulaşmayı hak edenleri en uygun şekilde harmanlıyoruz.

Mükemmel lezzeti bulmak için araştırmaktan vazgeçmiyoruz.

Mükemmel lezzeti bulmak için araştırmaktan vazgeçmiyoruzDamak zevkinize en uygun kahve lezzetini bulmak için çok çalışıyoruz. Üretimin tüm aşamalarında kahvelerimizi özel tadım testlerinden geçirerek kalitesinin sürekliliğini bu sayede kontrol ediyoruz.

İdeal lezzet için hassas kavurmanın önemli olduğunu biliyoruz.

İdeal lezzet için hassas kavurmanın önemli olduğunu biliyoruzToplanan, kontrollerden geçen ve harmanlanan seçkin kahve çekirdeklerini son teknolojiyle ile birlikte kullanım ve lezzet amacına uygun olarak özenle kavuruyoruz. Kavurduktan sonra şok soğutma uyguluyor ve özel silolarda bekleterek eşsiz aromasını kalıcı kılıyoruz.

Kavurma kadar öğütme de bizim için önemli.

Kavurma kadar öğütme de bizim için önemliKavrulan kahvelerimizi laboratuvar ve öğütme uzmanlarımızın kontrolünde büyük hassasiyet ve titizlikle öğütüyoruz. Türk kahvesi, espresso ve filtre kahve için lezzetlerine en uygun öğütme tekniğini kullanıyoruz.

Kahvelerimizin tazeliği ve aroması hep korumamız altında!

Kahvelerimizin tazeliği ve aroması hep korumamız altındaKahve severlerin ihtiyaçlarına göre farklı gramajda ambalajlama yapıyoruz. Üstelik farklı alternatifler sunan ambalajlarımızın tümünde oksijen miktarını düşürerek kahvelerimizin tazeliğini ve aromasını koruyoruz. Hatta diğer markalara da özel “private label” üretimler de yapıyoruz.

Ve Tüm Bunları Uluslar Arası Kalİte Standartlarına Uygun Olarak Yapıyoruz.

Ve tüm bunları uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapıyoruzSiz kahvenizi keyifle olduğu kadar güvenle de içebilin diye 6000 m2 kapalı alanda hizmet veren tesislerimizde üretimden ambalaja,depolamadan nakliyeye tüm süreçleri ISO 9001,TÜV ve HACCP standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Deneme

Product Images

ŞİFREMİ UNUTTUM

Aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak yeni şifrenizin ilgili e-mail adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum
E-Mail Adresiniz
ŞİFREMİ SIFIRLA