Marka İş Birliktelikleri

Kahve Dünyası Hopi İş Birlikteliği

Kahve Dünyası Hopi İş Birlikteliği

Müşterilerimiz artık lezzetlerimizin tadını çıkarırken Hopi’nin avantajlarından da yararlanacak. Hem Paracık kazanacaklar hem de katlayarak harcayacaklar.

Kahve Dünyası Can Yayınları marka iş birlikteliği

Kahve Dünyası Can Yayınları Marka İş birlikteliği

Avrupa’da büyüyüp gelişen ve kitap okuma oranlarına ciddi bir pay eklemeyi odak noktası haline getirerek çoğalan edebiyat-kafe kültürü ülkemize taşıyan Kahve Dünyası ve Can Yayınları, kitap okuma alışkanlığının artmasına katkı sağlamayı hedefleyen bir projeyi hayata geçirdi.

Kahve Dünyası Shell iş birlikteliği

Kahve Dünyası Shell İş birlikteliği

Kahve Dünyası’nın Shell ile yapılan stratejik işbirliği çerçevesinde Shell istasyonlarında bulunan marketler içinde Kahve Dünyası kahvelerinin satıldığı kahve noktaları oluşturulmakta, böylece kahve severler Kahve Dünyası kahvelerine Shell istasyonları içinde de ulaşabilmekteler. Bu noktalarda satılan kahveler yine taze kahve çekirdekleri anında öğütülerek tadı ve kıvamı Kahve Dünyası mağazalarında sunulan kahvelerle aynı tazelik ve tatta müşterilere sunulmaktadır. Aynı zamanda kahvelerin yanında çikolataları tüketmeye alışık olan Kahve Dünyası müşterileri bu noktalardan paketli olarak Kahve Dünyası çikolata ürünleri ve paketli kahveleri de alabilmekteler.

Deneme

Product Images

ŞİFREMİ UNUTTUM

Aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak yeni şifrenizin ilgili e-mail adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum
E-Mail Adresiniz
ŞİFREMİ SIFIRLA