İnsan Kaynakları Politikaları

İnsank Kaynakları Politikalarıİnsank Kaynakları Politikaları

HEPİMİZİN ORTAK NOKTASI...

Değer katarak, kalite ve keyifle sunduğumuz içten hizmetin müşterilerimizin yüzüne yansıttığı gülümseme ve çalışanlarımıza sunduğumuz kariyer fırsatları Kahve Dünyası’nı hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için bir ‘ortak nokta’ haline getiriyor.

İnsan’a Bakış Açımız

İnsan Kaynağımız en önemli sermayemiz, hizmet anlayışımız ise çalışanlarımızın temel felsefesidir. Kahve Dünyası çalışanları, hizmet anlayışlarıyla ayrı ayrı değer taşır ve kendini sürekli geliştirerek kaliteli ürünlerimizin sunumuna hazırlanırlar. Keyifli ve eğlenceli çalışma ortamında misafirlerimize dokunan 1500’e yakın çalışanımız büyük bir aile olmanın gururunu taşır.

Kariyer Yönetimi

Şirket kültürümüzün önemli diğer bir parçası ise yönetim kadromuzu içeriden yetiştirmektir. Sunduğumuz eğitimler ve motivasyon çalışmaları ile uyguladığımız iyileştirme, geliştirme politikaları sayesinde bilgi ve deneyimi artan çalışanlarımız, Kahve Dünyası’nın yönetici kadrolarına yükselmenin ayrıcalığını hissederler. Terfi süreci eğitimleri iş başı eğitiminden, sınıf içi ve uygulamalı eğitimlere kadar çeşitlilik gösterir. Bu eğitimlerde ‘Dünya ustaları’ diye adlandırdığımız, işinde eksper Kahve "Dünyası Ustaları", bir üst pozisyona aday yeteneklere deneyimlerini aktarırlar. İnsan Kaynakları tarafından titizlikle takip edilen eğitim süreçleri sonucunda çalışanlar, merkeze ve mağaza süreçlerine hakim olabilecek bilgi seviyesine yükselerek terfi sürecini tamamlar.

Deneme

Product Images

ŞİFREMİ UNUTTUM

Aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak yeni şifrenizin ilgili e-mail adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum
E-Mail Adresiniz
ŞİFREMİ SIFIRLA
Kapat

Kargo firmalarında yaşanan yılbaşı yoğunluğuna bağlı olarak sipariş alımlarımız sona ermiştir.

İlginiz için teşekkürler.

Size en yakın mağazamız için tıklayın.