Sınırsız Dondurma Rekorunu Sen Kır!

Sınırsız Dondurma Rekorunu Sen Kır!

Kahve Dünyası’nın serinleten Sınırsız Dondurma kampanyası yeniden başladı! Mayıs ayı boyunca pazartesi, salı ve çarşamba günleri 17:00-19:00 arasında yiyebildiğiniz kadar dondurma sadece 12,90 TL!

Mayıs ayı boyunca geçerli Sınırsız Dondurma kampanyası kapsamında en fazla dondurmayı yiyen yaz boyu istediği kadar dondurma kazanıyor! En çok dondurmayı sen ye, yaz boyu istediğin kadar dondurma yeme hakkı kazan!

Yaz boyu dondurma hediyeli sınırsız dondurma yarışması katılım koşulları aşağıdaki gibidir.

 • Kampanya 08.05.2017 – 31.05.2017 tarihleri arasında Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 17:00-19:00 saatleri arasında Kahve Dünyası Şişhane İstanbul, Kahve Dünyası Ekonomi Bakanlığı, Al-Götür, File, metro ve cornerlar hariç diğer tüm Kahve Dünyası mağazalarında geçerlidir.
 • Yarışmacının yarışmaya katılmak için duyuru posterleri ve masaüstü föylerinde yer alan QR kodu telefonunuzla okutarak kayıt olması gerekmektedir. Bunun dışında mağaza personelleri aracılığıyla da kayıt olunabilir. Kayıt olmadan tüketilen dondurmalar yarışma içinde sayılmayacaktır.
 • Yarışmada, bütün katılımcılar arasından tek seferde en fazla top dondurmayı tüketen kişi yarışmayı kazanır.
 • Sonuçlar Haziran ayı içerisinde www.kahvedunyasi.com adresindeki internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır. Yarışma sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Kahve Dünyası sosyal medya hesapları ve Kahve Dünyası web sitesi aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 • Gönderilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kahve Dünyası katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Gönderilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kahve Dünyası sorumlu değildir.
 • Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Kazanan yarışmacı 1 Haziran 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Kahve Dünyası Şişhane İstanbul, Kahve Dünyası Ekonomi Bakanlığı, Al-Götür, File, metro ve cornerlar hariç diğer tüm Kahve Dünyası mağazalarında ödülünü kullanabilir.
 • Kazanan yarışmacı bir günde en fazla bir kez ödülünü kullanabilir. Ödül kullanma süresi bitene kadar bir ödül kullanım üst limiti yoktur. Yarışmacı her gün dilediği kadar dondurma tüketebilir.
 • Yarışmaya Kahve Dünyası çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kahve Dünyası’nın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 • Bir katılımcıya birden fazla ödül verilemez. Kazansa dahi hak talep edemez.
 • 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 • Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
TÜM KAMPANYALAR

Deneme

Product Images

ŞİFREMİ UNUTTUM

Aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak yeni şifrenizin ilgili e-mail adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Şifremi Unuttum
E-Mail Adresiniz
ŞİFREMİ SIFIRLA